vermikompost-organické hnojivo pro ekologické pěstování

Otázky a odpovědi

Dostanu slevu, když vezmu větší množství?

Ne. Filozofie firmy je vyrábět a prodávat koncovým uživatelům. Naši zákazníci přímo s půdou pracují, raději prodáme deseti zákazníkům po 50 litrech, než jednomu 500 litrů. Množství vyrobeného vermikompostu je limitováno prostorem a v současné době prodáme celou produkci sami. Nedodáváme tak do velkoobchodů, zahradnických center a ani výrobcům hnojiv i když takové nabídky firma již měla. 
Tento vermikompost tak můžete koupit pouze u nás za jasně stanovenou cenu. Chceme mít tak dohled nad kvalitu hnojiva.

Prodáváte také žížaly?

Ano i Ne. Tak jako každý správný chovatel, chce aby se jeho živočichové dostali do dobrých rukou, tak i my nejprve zjišťujeme (telefonicky) jak se bude zájemce o žížaly starat. Jde především o to, kde a v jakých prostorech je bude chovat. I když se chov jeví jako snadný, je potřeba dodržet určité zásady, aby chov nejen přežil, ale začal se i množit.

Proč nenabízíte menší balení?

V současné době máme 10 a 50 litrové balení. I když dle nákupních preferencí by úplně stačilo pouze 50 litrové balení. Zahradníci, pěstitelé využívají téměř ze 100% toto balení a v přepočtu na cenu poštovného je to nejlepší volba. Je pravda, že takový balík váží cca 27 kilo (horní hranice pro poštu je 30 kg) ale zákazník získává 50 litrů špičkového hnojiva na stovky rostlin všeho druhu. Hnojivo také bez problémů vydrží několik let.