vermikompost - organické hnojivo pro ekologické pěstování
Tip

Prosívaný vermikompost 50 litrů

2
30 hodnocení
  • 1 z 3

Vermikompost prosívaný jemný obsahující živiny, enzymy a přirozené látky pro rostlinu v snadno využitelném složení. 


  • Skladem
600 Kč
Kategorie: Prodej našeho vermikompostu
Hmotnost: 28 kg
Certifikovaný regionální produkt
Kvalitní certifikovaný regionální produkt
Nakupte vermikompostu přímo u výrobce
Nakupte vermikompost přímo u výrobce
 

 slovácko regionální produktNejoblíbenější balení prosívaného vermikompostu 50 litrů je určeno pro pěstitele se zahradou. Toto balení Vám postačí na rok hnojení pro Vaše rostliny.

Toto organické hnojivo výrazně zvyšuje růst kořenového systému, celé rostliny i celkové vitality rostliny. Vermikompost zvyšuje násadu květů a prodlužuje dobu kvetení, zvyšuje množství a velikost plodů. Vermikompost má jemnou strukturu a vynikající poměr vlhkosti. Váže na sebe vodu, kterou posléze může rostlina využít. Konzistence tohoto organického hnojiva je nezvyklá a jedinečná na dotek.

Tip: V případě, že se Vám zdá množství vermikompostu v 50 litrovém balení pro Vaši potřebu velké, oslovte své známé a rozdělte si vermikompost mezi sebou.

 

Žížaly, které tvoří tento kvalitní prosívaný vermikompost v 50 litrovém balení, krmíme různorodým materiálem (matoliny, třapiny, seno, sláma, brambory, jablka atd). Tím je zajištěna skvělá kvalita výstupního produktu. Žížaly chováme ve specializovaných vermikompostérech, které zajišťují zadržení potřebné vlhkosti.

 

krmení      web 2


DSC00809      P1010102

 slovácko regionální produktFilozofií firmy je poskytnout milovníkům rostlin všeho druhu, jedinečné organické hnojivo, které stvořila sama příroda - žížala.

Nakupujete přímo od výrobce s garancí kvality i výhodné ceny vermikompostu. Při dotazech nás neváhejte kontaktovat!

 

 ocenění Kyjov